تور

با تور های مسافرتی بلیط1 سفری خاطر انگیز برای خود رقم بزنید، بلیط1 مجری تخصصی تورهای داخلی و خارجی همواره آماده به خدمات رسانی و برگزاری تور مسافرتی با بالاترین کیفیت به ایران و اقصی نقاط جهان است. ایام تعطیلات و مخصوصا فصل تابستان و بهار برای عید 97 فرصتی مناسب برای سفر و گردشگری است، ما نیز مانند همیشه برای شما تورهای متنوع (از تور اقتصادی گرفته تا تور لوکس ولاکچری) و با کیفیت به سراسرجهان در نظر گرفته ایم ، که می توانید به صورت پکیج تور و یا رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل رزرو کنید.

سفر با تور چه مزایایی دارد؟

روش های مختلفی برای سفر کردن وجود دارد و افرادی که اهل سفر کردن باشند، انواع آن را امتحان می کنند تا سبک مخصوص خود را پیدا کنند. سفر با تور، سفرهای انفرادی و… بعضی از افراد فکر می کنند سفر با تور کسل کننده است و به همین دلیل ترجیح می دهند تنهایی سفر کنند. این افراد شاید تجربه ی خوبی از سفرهای قبلیشان که با تور بوده است نداشته اند و شاید هم تصوری است که بی دلیل در ذهنشان مانده است. با بلیط1 همراه باشید تا با هم بعضی از مزیت های این نوع سفر را نسبت به سفر بدون تور بررسی کنیم.

خدمات تور و هزینه های آن:

به هنگام خرید یک تور درباره ی خدمات تور، اطلاعات لازم و کافی را کسب کنید، زیرا امکان دارد بین هزینه ی پرداختی شما به آژانس مسافرتی و خدمات ارایه شده توسط آنها تناسبی وجود نداشته باشد و شما به اندازه مبلغ پرداختی، خدمات دریافت نکنید. همچنین درباره هزینه های طول سفر نیز آگاهی لازم را داشته باشید.

امنیت در سفر:

آژانس مورد نظر شما، بایستی قوانین و بایدها و نباید های کشور مبدا و مقصد را رعایت نماید.

شرایط انصراف از تور را بررسی کنید:

هر آژانس قانون خاص خود را دارد. در برخی مواقع ممکن است در صورت انصراف کل هزینه ی شما از بین برود. پس در مورد اینکه در زمان انصراف چه قدر از مبلغ تور قابل استرداد است و یا اینکه تا چه مدت قبل از تور می توان انصراف داد اطلاعات کاملی را به دست آورید.

از حضور یا عدم حضور راهنمای محلی مطلع شوید:

راهنمای محلی کسی است که می تواند در مقاصد مختلف، اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دد. این فرد به دلیل قرارگیری در محیط مقصد اطلاعات بکرتری را دارد و می تواند پاسخگوی همه ی سوالات شما باشد. سعی کنید توری را انتخاب کنید که از خدمات راهنمای محلی بهره می برد. اگر قصد خروج از کشور را دارید حتما از وجود یک راهنمای فارسی زبان نیز مطمئن شوید.

برچسب ها {{item}}