درباره ما

آیا به دنبال بلیط هواپیما با قیمت و زمان مناسب هستید؟ بلیط1 پروازهای سراسر دنیا را بررسی و لیستی از بهترین‌ها را در اختیار شما برای مقایسه و انتخاب بهترین پرواز قرار می‌دهد.

وب سایت خرید بلیط اینترنتی هواپیما بلیط1 در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات گردشگری الکترونیک همکاری نزدیک و دو طرفه‌ای را با شرکت فرانگر پارس سیستم آغاز و تاکنون توانسته‌ آسایش و رضایت مشتریان را جلب کند.

ما در بلیط1 برای ارائه خدمات سریع و آسان همواره در تلاش هستیم تا کاربران سفری خوش و رویایی داشته باشند به همین جهت کارشناسان ما برای پاسخگویی به پرسشهای کاربران گرامی و رفع مشکلات احتمالی 24 ساعت شبانه روز آماده هستند.

با بهره‌گیری از سیستم رزرو بلیط هواپیما بلیط 1 به سادگی می‌توانید با توجه به هزینه مورد نظرتان از بین انواع بلیط هواپیما (بلیط چارتر و سیستمی) که این سیستم در اختیارتان قرار می‌دهد بهترین گزینه را از لحاظ کیفیت و قیمت انتخاب کنید.

 

خدمات بلیط1:

صدور بلیط پروازهای خارجی

صدور بلیط پروازهای داخلی

صدور بلیط قطار

اخذ ویزای کشورهای مختلف

اجرای انواع تورهای خارجی و داخلی

صدور بیمه نامه های مسافرتی

خدمات چارتری شامل بلیط و تور

ارائه خدمات CIP و VIP به مسافرین

ارایه مقاصد جدید گردشگری و گسترش فضای جدید گردشگری

رزرواسیون هتل و صدور واچر در کلیه نقاط جهان

پرداخت وام گردشگری تا سقف 100 میلیون ریال

تورهای اقساطی

 

چگونه به سایت بلیط1 اطمینان کنیم؟

سامانه خرید بلیط اینترنتی بلیط 1 زیر نظر آژانس هواپیمایی طلائیه که از سال 1390 تاسیس و در زمینه خدمات مسافرتی فعالیت خود را آغاز نموده فعالیت می‌کند و تمام بلیط‌های این وب‌سایت توسط آژانس طلائیه صادر و کلیه‌ی مسئولیت‌های صدور بلیط برعهده‌ی این آژانس است.

دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری ایران

تطبیق کلیه فعالیتهای سایت بلیط1 برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران

برچسب ها {{item}}